Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο antonio78 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα, έχω ήδη αναρτήσει στο φόρουμ αγγελία αναζητώντας τη συγκεκριμένη ρακέτα. Να σας επισημάνω, ωστόσο, πως η τιμή της στο mister tennis αυτή τη στιγμή είναι 187 ευρώ με δωρεάν ταχυδρομικά και δωρεάν πλέξιμο. Θεωρούσα πως σκοπός του φόρουμ είναι μέσω των αγοραπωλησιών να έχουμε τη δυνατότητα να δοκιμάσουμε όσες περισσότερες ρακέτες είτε για την "αλλαγή" είτε για να βρούμε αυτή που θα βολέψει περισσότερο το παιχνίδι μας. Εσείς ως παλιότερο μέλος, υποθέτω το γνωρίζετε αυτό πολύ καλύτερα από εμένα. Άνθρωποι, λοιπόν, που ασχολούμαστε τόσο πολύ με το τέννις και είμαστε διατεθειμένοι να δώσουμε 150 -200 ευρώ για μια ρακέτα, δε θα διστάσουμε να δώσουμε 40 ευρώ παραπάνω και να πάρουμε την -όποια- καινούρια ρακέτα αντί μιας μεταχειρισμένης που πωλείται 140 + ταχυδρομικά και βρίσκεται σε 9,5/10 κατάσταση. Σε καμία περίπτωση δεν ευθύνεστε εσείς για την τιμή (άλλωστε η ρακέτα πωλείται για λογαριασμό φίλου σας, όπως είπατε) απλά σχολιάζω γενικότερα το θέμα με τις τιμές που έχω παρατηρήσει εδώ και 3-4 μήνες που έχω γραφτεί στο site (και εξαιτίας αυτού δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσω να είμαι γραμμένος). Καλή συνέχεια.
Χαλαμε λιγο την αγγελία του φιλου αλλα σε αυτα που γραφεις θα πρέπει να προσθέσουμε οτι σε μια μεταχειρισμενη ρακετα θα αλλαξουμε το grip για λογους υγιεινης και επισης το πλεγμα που συνηθως το λιγο παιγμενο αντιστοιχεί σε νεκρο πλεγμα ιδιως σε πολυεστερικα οποτε υπολογιζε συν 30 ευρω....