Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 38

Θέμα: Sinner

  1. #21
    ...δέν υπάρχει νοήμον όν πού θά τιμωρήσει γιά ένα δισεκατομυριοστό τού γραμμαρίου φυσικά...όλες οί περιπτώσεις δέν είναι ίδιες...ευτυχώς κάθε τί κρίνεται κατά περίσταση...μόνο οί κολλημένοι νομολάγνοι τσουβαλιάζουν κι εξισώνουν όλες τίς περιπτώσεις...αυτοί πού υποστηρίζουν τήν τιμωρία, κύργιος, σαποβάλοφ κλπ. απλώς επιβεβαιώνουν αυτό πού έχω καταλάβει από χρόνια πού παρακολουθώ αυτά τά παιδιά : ότι δέν έχουν καί κάνα σπουδαίο iq ...

  2. #22
    Αγαπητέ στην προσπάθεια σου να υπερασπιστεις τον Σινερ παρασύρεσαι.... Κστ αρχας δεν υπαρχει λιγο έγκυος... Για να γίνει εξέταση δεύτερου δείγματος σημαίνει οτι στο πρώτο βρέθηκε ουσία πάνω απο τα επιτρεπόμενα ορια. Δεν μίλησε κανείς για την τελική αποφαση. Ολοι οσοι μιλησαν αναφερθηκαν στον μη αμεσο αποκλεισμό απο αγώνες μεχρι να βγει η αποφαση οπως ορίζει ο κανονισμός. Δεν ξερω αν εχεις αποφανθεί και για το iq του Federer ο οποίος δήλωσε το παρακατω copy paste. το όλο ζήτημα που δημιουργήθηκε είναι ότι συνέχισε να αγωνίζεται ενώ δεν ήμασταν ακόμα 100% σίγουροι για το τι έχει συμβεί.

    Ο Djokovic, αυτός αλήθεια τι iq λες να εχει, αφησε υπονοούμενα και για χρηματισμό για να θαυτει το θέμα.
    Επειδή εγω δεν εχω να κερδισω κατι ουτε ποσοστα περνω απο τα εσοδα του Σινερ εχω καταληξει στο συμπέρασμα οτι καποιος κρικος δεν λαδωθηκε σωστά και εσπασε και αγηνω τα νοήμονα οντα στην ησυχία τους...

  3. #23
    ...αποκαλύφθηκα γαμώτο...μέ καταλάβατε...
    ... ομολογώ !
    ...είμαι ένας από τούς δικηγόρους, στό προσωπικό τού σίννερ, καί μέ πληρώνει αρκετά εκατομμύρια ιταλικές λιρέττες κάθε μήνα, γιά νά τόν υπερασπίζομαι στά τεννιστικά φόρουμ καί νά βγεί λάδι !

  4. #24
    Το παραπάνω σχόλιο σαφώς και δεν αφορούσε εσένα αλλά όσους πραγματικά αποκομίζουν τεράστια κέρδη όπως χορηγοί, στοιχηματικές, διοργανωτές τουρνουά, δικηγόροι κλπ οι οποίοι ούτε λιρέτες παίρνουν ούτε πέσος αλλά ζεστά ευρώ και νταλαρσ... Οταν τιμωρήθηκε η Σαράποβα αν θυμάσαι βγήκαν όλοι οι χορηγοί πιεζόμενοι προφανώς και απέσυραν τις χορηγίες... Οταν όμως επέστρεψε στα τριανταφεύγα καθυστέρησαν την έναρξη του τουρνουά της Στουτγάρδης με χορηγό την Porsche για να λήξει η ποινή της και να μπορέσει να πάρει μέρος. Η Porsche ήταν από τους βασικούς χορηγούς της Σαράποβα...
    Για να καταλήξω και να τελειώσω εμείς εδώ απλά γράφουμε τη γνώμη μας και τις απόψεις μας για να γίνεται συζήτηση και να σχολιάζουμε τα τεκταινόμενα υποτίθεται με σεβασμό ο ένας προς τον άλλον. Το επιχείρημα όταν κάποιος έχει αντίθετη γνώμη σημαίνει οτι στερείται νοημοσύνης είναι τουλάχιστον ατυχές...
    Αυτά και καλή συνέχεια στον Σίνερ αν και κάτι με σπρώχνει να ποντάρω κανένα κατοστάρικο στον Draper...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη constantinos : 05-09-24 στις 08:21

  5. #25
    ...τό ξαναλέω διότι κανείς δέν κάνει λόγο γιά τήν ταμπακέρα : ένα δισεκατομυριοστό τού γραμμαρίου ! ...ένα νανογραμμάριο, 1 ng , δέκα είς τήν μείον ενάτη γραμμάρια !!!
    ...τό ακριβές επιχείρημα λοιπόν είναι, ότι όποιος υποστηρίζει τήν τιμωρία γιά ένα δισεκατομυριοστό τού γραμμαρίου, έ ναί, προφανώς στερείται νοημοσύνης...
    ...όσο γιά τούς άλλους κυρίους πού αναφέρθηκαν, είτε είναι στό μέσο όρο όπως ό ρότζερ, είτε είναι ιδιοφυίες όπως ό νόβακ: ή αποψή τους δέν έχει καμία σημασία καί δέν μέ ενδιαφέρει κάν νά τήν ακούσω, από τήν στιγμή πού είναι μέσα σέ αυτόν τόν χώρο τής show business, καί προφανώς υπαγορεύεται από τά τεράστια συμφέροντα τά οποία υπηρετούν...δέν είναι αμερόληπτοι εξωτερικοί παρατηρητές...

  6. #26
    Κοίτα τώρα να δεις τι γίνεται. Μετά την τροπή που πήραν τα πράγματα θα μπορούσε ο οποιοσδήποτε χαλαρά να αμφισβητήσει το νούμερο που επικαλείσαι... Ομως επειδή αντίθετα με οτι πιστεύεις πρόκειται για έξυπνους ανθρώπους κανείς δεν έκρινε το αποτέλεσμα της αθώωσης η οποία ενδεχομένως είναι σωστή ούτε καν οι παίκτες αλλά την διαδικασία που ακολουθήθηκε και δεν αποκλείστηκε ο παίκτης απο οποιαδήποτε διιργάνωση μέχρι να αθωωθεί οπως έχει γίνει με οποιονδήποτε άλλον που εχει έρθει στην ίδια θέση μέχρι τότε.. Και επειδή τα σαίνια με το υψηλό iq προσπάθησαν να μαζέψουν οτι μπορούν του αφαίρεσαν λιγο πριν το us open τους βαθμούς και τα λεφτά που κέρδισε στο indian wells.... Τα πράγματα είναι απλά και δεν χρειάζεται και υψηλό iq για να τα καταλάβει κάποιος. Και ξέρεις και κάτι? Σκοτίστηκε ο Djokovic ή ο Federer αν σε ενδιαφέρει η γνώμη του ή οχι. Πρόκειται για ανθρώπιυς που επι εικοσαετίας εναλλασονται στο νούμερο 1 του κόσμου, γνωρίζουν τα πράγματα απι πρώτο χέρι και η γνώμη τους βαρύνει περισσοτερο απο τη δική σου ή τη δική μου. Εν αναμονή λοιπόν του αυριανού παιχνιδιού να δούμε αν θα βγάλουμε τίποτα ή θα πάμε κουβά....

  7. #27
    ...έ, προφανώς...έτσι οί δικηγόροι καί κυρίως οί μαρκετινίστες χειραγωγούν τόν χύδην όχλο...γιά τό πόπολο, ό,τι πεί ό ρότζερ καί ό νόβακ είναι θέσφατο...

  8. #28
    Αγαπητέ την γνώμη τους είπαν οι άνθρωποι άλλοι συμφωνούν αλλοι διαφωνούν τι να κάνουμε ετσι είναι αυτά τα πράγματα ...
    Οσο για ποπολο, οχλο και μάλιστα χυδην, χειραγώγηση κλπ δεν θελω να σχολιάσω καν γιατί κάτι δεν μου κολλάει και σταματαω εδώ ....Εμένα πλέον με απασχολεί το αποτελεσμα του σημερινου παιχνιδιού. Αντε γεια....

  9. #29
    Αφου τον αθωωσαν γιατι του πηραν τα χρηματα απο το indian wells και τους ποντους;

  10. #30
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NicolasT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου τον αθωωσαν γιατι του πηραν τα χρηματα απο το indian wells και τους ποντους;
    Γιατί προσπαθησαν να μαζεψουν τα αμαζευτα...

    Φίλε το χάσαμε το κατοσταρικο... Ο Draper φάνηκε πάντως οτι δεν ήταν στα καλά του. Μεχρι εμετό εκανε....

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας